Linkuri

connectedindigoPe aceasta pagina gasiti linkuri relevante catre websiteuri care au legatura cu Romania.
Recomandam aceste linkuri fiindca ele contin informatii utile despre a face afaceri in Romania.

Nederlandse ambassade in Boekarest
Ambassadeur – Matthijs van Bonzel : Matthijs-van.Bonzel@minbuza.nl
Handelsraad – Huub von Frijtag Drabbe : huub.drabbe@minbuza.nl
Landbouwraad – Reinder Schaap : reinder.schaap@minbuza.nl
Website : https://www.olanda.ro
Website : http://www.hollandtrade.ro

Roemeense ambassade in Nederland
Ambassador- Ireny Comaroschi : ireny.comaroschi@mae.ro
Head Economic Affairs- Stefan Porojan : ecs.nl@dce.gov.ro
Website : https://haga.mae.ro/

Roemeense Consulaten in Nederland
Sint Michielsgestel – Ben Jager : b.jager@consulate-romania.nl
https://www.consulate-romania.nl
Putten – Jan van Putten : bjvputten1947@hotmail.com
Rotterdam- Andrea C.Teunissen-Oprea h.consulaat.roemenie@gmail.com
Venlo-Kees Kuijken k.kuijken@venlo.klgeurope.com

Nederlandse Consulaten in Roemenie
Constanta – Dan Coman : dan.coman@international-paint.ro
Timisoara – Marius Popa : marius@consilium.ro
Cluj Napoca – Wouter Reijers : wouter@rd-international.nl
Website www.dutchconsulatecluj.nl        

Algemene informatie over het economisch klimaat en ontwikkelingen
Website : https://rbd.doingbusiness.ro

Landenpagina Roemenië -Agentschap NL
Contact : roemenie@info.agentschapnl.nl
Website : https://www.agentschapnl.nl

Juridisch-economisch woordenboek NL-RO en RO-NL
Website : www.gobospress.nl

Engelstalige Roemeense bladen en kranten
https://www.nineoclock.ro
https://www.mediafax.ro
https://www.hotnews.ro
https://news.observatordebacau.info
https://www.romania-insider.com
https://www.topix.com
https://www.thediplomat.ro
https://www.zf.ro/zf-english
https://www.financiarul.ro/categorie/information-english
https://www.bucharestherald.ro/
https://www.business-review.ro
https://www.agerpres.ro

Informatieve website over Nederlanders in Roemenië
Website : https://www.nederland.ro

Roemeense expositieruimte en beurs ROMEXPO
Website : https://www.romexpo.ro/index.php

Nederlands-Roemeense Kamer van Koophandel in Roemenië
Mrs.Ioana Rafiroiu : info@netherlands.ro
Website : https://www.nrcc.ro

Praktische informatie over toerisme in Roemenië
Website : www.paspoortroemenie.nl/
Website : https://www.romaniatourism.com
Website : www.goromania.nl

Roemeense vertegenwoordingen bij de Europese Unie
Dacian Ciolos – Lid EC belast met landbouw
Email : dacian.ciolos@ec.europa.eu
Website : https://www.ec.europa.eu/commission_2010-2014/ciolos

Mihnea Motoc – Ambassadeur Roemenië bij EU
E-mail : bru@rousisue.org
E-mail : bru@rpro.eu
Website : https://www.ue.mae.ro

Roemeens Informatiecentrum Brussel
E-mail : office@roinfocntre.be
Website : https://crib.mae.ro

Roemeense Kamer van Koophandel voor EU
E-mail : magda.r.tepoi@skynet.be
Website : http://www.ccir.ro

Roemeense klassieke muziek in Nederland
Contactpersoon : Raymond Janssen
E-mail : info@cadenza-productions.nl
Websites www.cadenza-productions.nl
www.raymond-janssen.com

Compleet overzicht Europese Zaken
Website : https://ec.europa.eu/atoz_nl.htm

Engelstalige informatie over Schengen
Website : https://www.schengen.mai.gov.ro

Overzicht van Nederlandstalige boeken over Roemenië
Website : https://www.bibliografieroemenie.nl